خرید تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ 

قیمت : تومان

برند : چاپ شفق

خرید پستی تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ 

قیمت تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ 

برای خرید و مشاهده این محصول یا محصولات دیگر کلیک نمایید.

تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲

این تقویم در قطع پاسپورتی (با سایز ۸ × ۱۶) در ۶۴ صفحه، با جلد گلاسه براق و روکش سلفون و صحافی ته چسب با خط تای جلد تولید و گوشه های آن لب گرد شده است. برای کاغذ از بهترین جنس کاغذ کِرِم اندونزی و برای رنگ داخله از مرکب قهوه ای شکلاتی استفاده شده که ترکیب کِرِم-شکلاتی چشم نوازی حاصل نموده است. نواخت روزها به صورت (هر هفته در یک صفحه) طراحی شده و برای هر هفته سال نیز نماد یک گل با ساختار فانتزی جانمایی شده است. در صفحات انتهایی یادداشت هم جانمایی شده است. در مجموع برای سال 1399، ۵۲ هفته با ۵۲ طرح مختلف گلهای نمادین خواهیم داشت. این تقویم به دلیل سایز کوچک و وزن سبکش گزینه ای زیبا و مناسب جهت قرارگیری در جیب یا کیف پول ما خواهد بود.این تقویم زیبا بهترین گزینه برای هدیه سال نو خواهد بود.

این تقویم در قطع پاسپورتی (با سایز ۸ × ۱۶) در ۶۴ صفحه، با جلد گلاسه براق و روکش سلفون و صحافی ته چسب با خط تای جلد تولید و گوشه های آن لب گرد شده است. برای کاغذ از بهترین جنس کاغذ کِرِم اندونزی و برای رنگ داخله از مرکب قهوه ای شکلاتی استفاده شده که ترکیب کِرِم-شکلاتی چشم نوازی حاصل نموده است. نواخت روزها به صورت (هر هفته در یک صفحه) طراحی شده و برای هر هفته سال نیز نماد یک گل با ساختار فانتزی جانمایی شده است. در صفحات انتهایی یادداشت هم جانمایی شده است. در مجموع برای سال 1399، ۵۲ هفته با ۵۲ طرح مختلف گلهای نمادین خواهیم داشت. این تقویم به دلیل سایز کوچک و وزن سبکش گزینه ای زیبا و مناسب جهت قرارگیری در جیب یا کیف پول ما خواهد بود.این تقویم زیبا بهترین گزینه برای هدیه سال نو خواهد بود.

تصاویر بیشتر

خرید تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ ارزان , تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ با قیمت ارزان , خرید پستی تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲, خرید تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ با قیمت ,خرید تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ فقط ,خرید چاپ شفق تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ , kharid online تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ , kharid تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ arzan , qeymat تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ , تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ , تخفیف برای تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ , تخفیف ویژه تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ , تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ با تخفیف ویژه , خرید ویژه تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲

هر چی که بخوای تقویم ,سال ,طرح ,چاپ ,شفق ,کد ,چاپ شفق ,شفق طرح ,اسب آرزوهای ,آرزوهای من ,من کد ,گلهای نمادین خواهیم ,زیبا بهترین گزینه ,مختلف گلهای نمادین ,صفحات انتهایی یادداشتمنبع

جعبه کمک های اولیه دکه دوا کد 11

شلنگ توالت گلپاش صنعت مدل GP-1

آچار همه کاره دوقلو ریما

دستگیره در کد 1672709 بسته 2 عددی

گیره کارناوال مدل BABY VICE 60

انبر دم باریک کنزاکس مدل KLM-145 سایز 4.5 اینچ

گیره رومیزی وینکس مدل EH3101 سایز 75 میلی متر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

معرفی کالا فروشگاهی تعمیرات موبایل دانلود آهنگ های جدید ، دانلود فیلم ، اخبار ورزشی نمایندگی رسمی ماشین های اداری کانن وبلاگ آژانس مسافرتی و هواپیمایی اوج ماندگار CertificationGenie - Pass Certification Exams in 1st Attempt قیمت خرید و فروش تردمیل جواهرات و سنگ های قیمتی تعمیر باسکول فروشگاه ارزان خريد ساعت لباس لوازم سرگرمی ورزشی منزل فروردین ماه 2020